Wypożyczalnia przyczep kempingowych Warszawa

Nasze przyczepy:

Hobby OnTour - 6 os (Klimatyzacja) Hobby DeLux - 4 os (Klimatyzacja/Mover) Dethleffs 480QLK - 6 os (Klimatyzacja) Dethleffs 480QLK - 6 os (Klimatyzacja/Mover) Dethleffs 410LK - 4 os Dethleffs 460LE - 4 os Przyczepowo.pl


Uwaga:

W trosce o zdrowie naszych klientów, każda przyczepa jest ozonowana przed wypożyczeniem. Oddziaływanie ozonu dzięki silnemu utlenianiu działa bakteriobójczo, wirusobójczo i grzybobójczo. Niszczy roztocza, drobnoustroje i usuwa nieorganiczne jak i organiczne zapachy.


O nas:

Oferujemy wynajem turystycznych przyczep kempingowych. Wszystkie przyczepy są regularnie serwisowane i w doskonałym stanie. Jesteśmy entuzjastami podróżowania i również sami korzystamy z naszych przyczep. Jesteśmy małą rodzinną wypożyczalnią, dzięki czemu oferujemy Ci indywidualną obsługę. Nie skupiamy sie na ilości, ale na jakości. Staramy się wymieniać nasze przyczepy na coraz lepsze i nowsze. Dla naszych klientów oferujemy nowoczesne przyczepy 4-6 osobowe niemieckiej firmy Hobby i Dethleffs.

Kempingi

Od Ciebie zależy, gdzie i jak spędzisz swoje wakacje. Żadna forma wakacji nie da Ci takiego poczucia wolności i przestrzeni, jak wakacje z przyczepą. Możliwość poruszania się własnym samochodem, brak sztywnych planów i turnusów oraz bliski kontakt z naturą sprawia, że wakacji tych nie można porównać do pobytu w hotelu czy apartamencie. Jesteśmy po to, abyście ten najpiękniejszy czas w roku spędzili beztrosko!

Poniżej zamieszczamy linki do najlepszych stron, gdzie wyszukacie najlepsze kempingi w każdym zakatku Polski i Europy.

 

Kempingi w Polsce i Europie


Polska Federacja Campingu i Caravaningu - Informacje o kempingach w Polsce i Europie

Camping.Info - Otwarty Internetowy katalog kempingów z całej Europy, wraz z opiniami internautów

EuroCampings.eu - ACSI udostępnia zawartość swoich przewodników o kempingach w Internecie

Vacansoleil - Wakacje z dojazdem własnym na europejskich campingach.

Eurocamp - Wakacje z dojazdem własnym na europejskich campingach.